GETTING MY DOğAL TAşLAR TO WORK

Getting My doğal taşlar To Work

Getting My doğal taşlar To Work

Blog Article

“Gerçekliğin taşı” olarak bilinen Amazonit’in kişinin kendi gerçekliğini ifade etmesini desteklerken denge ve şans getirdiğine, ruha sakinlik verdiğine inanılır.

Yakınımızda olan bu taşlardan bazıları, nazar veya elektronik aletlerden yayılan negatif ışınlara karşı koruma sağlar.

Bu taşlar arasında yer alan pembe kuvars ve opal taşı, Terazi burcu üzerinde dengeleyici etkiler sunar. Bu taşların diğer Terazi burcu taşları ile birlikte kullanılması etkileri arttırır.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve Web-site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Sahte doğal taşlar o kadar sert yapıda değildirler. Doğal taşlar camı çizerler. Hatta sertlik derecesi ileri olan doğal taşlar camın kesilmesine bile neden olabilir. Diğer doğal taşın gerçek olduğunu anlamak için tercih edebileceğiniz yöntemler şu şekilde sıralanmaktadır:

 Cilde iyi gelen taşlar arasında halk arasında bilinen haberlere çıkan ruşur taşından bahsedilmektedir. Ancak biz müşterilerimizin yorumlarını gerçek kullanan kişilerden aldığımız için sizlere yaptığımız analizleri belirteceğiz. Sedef taşı cilde iyi gelmektedir. Cildinizi güzelleştirmektedir. Jade diğer advertı ile yeşim taşı cildinize pürüssüz bir güzellik katmak ile kalmaz kırışıklıkları engeller.

Doğası gereği dairesel olanlar (örneğin, okyanus dalgaları nedeniyle doğal olarak yuvarlanan) yapısal olarak dayanıklıdır. Doğal taşlar, elde edildikleri kaynaktan sahiplerine ulaşana kadar bulundukları her ortamın enerjisini çekerler

Akik taşı ismini Sicilya’da bulunan Achates Nehri’nden almıştır. Yemen taşı veya ölümsüz taş olarak bilinen Akik, çoğunlukla koyu kırmızı ve turuncu renginde olsada doğada çeşitli farklı renklerde bulunabilen bir doğal taştır.

Uygun fiyata yakut kullanılan takılar olduğu gibi son derece pahalı mücevherlerle de iyi bir ikili oluşturur.

Kalbin yegane kristali Pembe (Rose Kuvars) kişinin kendini ve başkalarını sevmesini, kalp kırıklıklarının onarılmasını, duygularda dengeyi ve uyumu destekler. 

Zihnin ve ifadenin uyumlamasını böylece kişinin kendini olduğu gibi ifade etmesini destekleyen Lapis Lazuli, aynı zamanda sezgileri güçlendirir ve kişinin kendini keşif yolculuğunda rehberlik eder. 

Doğal taş milyonlarca yıl önce toprağın altında basınç ve ısının etkisi ile ortaya çıkmıştır. En eski yapı malzemeleri arasında yer alan doğal taşlar, kendi titreşimleri ile etrafa enerji yayarlar. Doğal taşların enerjilerini kayıp etmeleri söz konusu değildir. Bu nedenle ölümsüz olarak da bilinmektedirler. ÇOkay medeniyette doğal taşlar çok değerli kabul edilmiştir. Uzmanlar kişilerin kendilerine uygun taşı buldukları zaman hem taşta hem de kişinin enerjisinde değişkenlik olduğunu söyler.

Her bir taşın içindeki mineraller farklı farklıdır ve kendine has özellikleri vardır. Doğal taşlar oluşurken doğadan aldıkları yararlı mineraller sayesinde enerjiyle dolar. İşte doğal taşları şifalı taşlar haline getiren de bu enerjidir.

Strese iyi gelen doğal taşlardan sizlere bahsetmek istedik. Stres alan taşlar doğal taşlar arasında en çok bilinen Akuamarin taşıdır. Akuamarin taşının inanılmaz bir sakinleştiricir.

Report this page